Zamów przez

11

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana w poniedziałek.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro rano.

O firmie

O NAS

Abgold to Polska manufaktura produkująca biżuterie ze złota od ponad 25 lat. Korzenie Firmy sięgają lat 60-tych kiedy to rzemiosłem jubilerskim zajmował się Pan Zbigniew Baczyński – senior. Dziś w bardzo konkurencyjnej branży jaką jest Złotnictwo doskonalą swój fach synowie Adam i Arkadiusz Baczyńscy.
 
 
 

Co nas inspiruje?

Naszym nadrzędnym celem jest ciągłe doskonalenie. Wiemy jak zaprojektować piękną biżuterie, potrafimy ją bardzo precyzyjnie wykonać, gustownie opakować i umiejętnie zaprezentować klientowi ale to nie wszystko, produkujemy wyroby wyjątkowe pod względem trwałości to coś co zawsze daje mnóstwo satysfakcji, napędza i angażuje naszą kreatywność przy kolejnych projektach.

25 lat pracy zaowocowało dopracowaniem metod produkcji tak aby osiągnąć idealny balans pomiędzy wysoką jakością i ekspresowym tempem wykonania produktu.

 

Nasze wyroby są dostarczane do klienta w ciągu 24h na terenie całej Polski oraz w ciągu 3 dni roboczych na terenie E.U – towar jest odpowiednio zabezpieczony, ubezpieczony i poddany monitoringowi od momentu opuszczenia Pracowni.

 

Możemy pochwalić się znakomitym kontaktem z klientem, przykładamy do tego dużą uwagę, kontakt jest błyskawiczny i bardzo rzeczowy i wykracza znacznie poza godziny otwarcia salonu. Klient otrzymuje fachowe wsparcie od momentu dopasowania rozmiaru, poprzez wszystkie kwestie dotyczące wyboru kamieni, porady dotyczące eksploatacji i pielęgnacji biżuterii, ustalenie szczegółów wysyłki czy też zmiany rozmiaru bądź wymiany produktu.

 

Stanowimy wyjątkowy zespół ludzi mający wspólny cel.
Staramy się myśleć inaczej niż inni.
Tak się składa, że produkujemy znakomitą biżuterię.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl